O Stronie

oooooo

Wierzę w to, że każdy Człowiek ma w swoim życiu misję, którą powinien i może wypełnić. Jakakolwiek by ona była, ma jeden cel: pozostawić świat innym – lepszym, niż się go zastało.

Moją MISJĄ, którą pielęgnuję, i w którą wierzę, jest POMOC drugiemu człowiekowi, co chcę realizować przez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie e-marketingu dla firm prawniczych i podatkowych.

Drogi Gościu, wszystko, o czym tutaj przeczytasz, jest dla Ciebie – ode mnie…

O czym jest ta Strona? O tym, że świat się JUŻ zmienił, i że jeszcze tego nie zauważyliśmy! Przede wszystkim fakt ten umknął prawnikom i doradcom podatkowym – grupie zawodowej, która zajęta codziennymi obowiązkami nie zdaje sobie sprawy, że skutecznie może reklamować swoje usługi bez naruszania zasad etyki zawodu prawniczego

Nie jest to jednakże reklama w tradycyjnym jej rozumieniu. To Nowoczesny e-Marketing Prawniczy (co to jest – zobacz prezentację) realizowany za pomocą sieci Internet. Pozwala on na spokojniejszą pracę przy wyższych dochodach… Na łatwe gromadzenie  grupy wiernych klientów, na ich automatyczną obsługę, oraz na utrzymywanie z nimi stałego kontaktu tak, aby nie tylko  wracali, ale by polecali usługi kancelarii prawnej innym. To jest rewolucja! Dzieję się na naszych oczach! I jest ona w naszych rękach!

Dzięki technikom opisywanym na tej stronie stworzysz:

  • niewiarygodnie skuteczny system e-marketingowy swojej kancelarii,
  • który będzie Ciebie kosztował tyle co nic,
  • da Tobie stały przypływ klientów niemal bez angażowania własnych sił,
  • który jest tak prosty, że nie będziesz mógł w to uwierzyć,
  • i do tego otrzymasz dostęp do potencjalnie nieograniczonej liczby klientów,
  • z którymi nawiążesz bliższy kontakt, aby wracali do Ciebie i polecali Twoje usługi,
  • e-marketing, który będzie dynamiczny i sprawi Tobie mnóstwo radości w jego realizacji,
  • i na koniec: da Tobie więcej WOLNEGO czasu i wyższe DOCHODY.

Nie znajdziesz tutaj teorii, ale wyłącznie samą praktykę – praktykę, nad którą spędziłem wiele godzin w ciągu kilku już lat prowadzenia mojego e-biznesu, ćwicząc do perfekcji i testując różnorakie rozwiązania. Wiedza tutaj zawarta kosztowała mnie tysiące dolarów wydanych na szkolenia i niestety, tysiące dolarów utraconych przez podejmowanie błędnych decyzji. Jednak dzięki temu mam obecnie stabilną podstawę do dalszego rozwijania mojego prawniczego e-biznesu – wiedzę, którą się tutaj będę dzielił.

Skąd pomysł?

Niegdyś pracowałem w jednej z korporacji tzw. Wielkiej Czwórki. Już wtedy wiedziałem co nieco na temat e-biznesu i już wtedy działały niektóre moje serwisy. Nie miałem jednak czasu na ich rozwijanie, gdyż wiadomo – praca w korporacji należy raczej do czasochłonnych. W pewnym momencie tamtejszy dział marketingu poinformował nas -pracowników o wprowadzeniu na okres próbny nowej formy reklamy usług naszej korporacji, tj. reklam Google. Chyba tylko ja w całej firmie wiedziałem, jak bezsensowny jest ten pomysł. Po pierwsze reklamy kontekstowe Google są skierowane do innych odbiorców aniżeli potencjalni klienci korporacji, a po drugie – korporacja międzynarodowa nie powinna sobie pozwalać na najprostszą z możliwych formę marketingu sieciowego ze względu na wizerunek firmy. Oczywiście cała ta „kampania marketingowa” nie została powtórzona, chociaż muszę przyznać, że mój dział marketingu niezaprzeczalnie przekroczył wówczas pewną barierę!

W każdym razie, po pewnym czasie droga moja i korporacyjna się rozeszły: zająłem się na dobre biznesem prawniczym w internecie, mając jednak cały czas w pamięci nieudaną próbę zbudowania świadomości marki mojej korporacji w sieci.

Po wielu miesiącach od wejścia na nowe tory wciąż nie widzę profesjonalnego e-marketingu prawniczego nie tylko w otoczeniu mojej byłej korporacji, ale również u innych firm prawniczych i podatkowych. Dlaczego zatem nie miałbym zacząć dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem?

Więcej o mnie:

Kontakt:

rafal.chmielewski@web-lex.pl

0048501282334

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: